facebook

RODZINA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Partnerzy






Firma Expert Krak Sp z o. o. obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę.
Prosimy o kontakt z centralą lub z przedstawicielami firmy Expert Krak Sp z o. o.

Expert Krak Sp z o. o. - Centrala

ul.Mackiewicza 17a
31-214 Kraków
Tel: +48 12 288 30 52
Fax: +48 12 278 18 49
Marketing: 510 133 888
e-mail: marcel@excitesun.com.pl

Centrum szkoleniowe:

www.viajasna.pl

Przedstawiciele Handlowi:

Kraków
Marcin Labiś
Tel: 506 18 45 35
e-mail: Krakow@excitesun.com.pl

Wrocław
WAKAT - poszukiwany przedstawiciel
e-mail: Wroclaw@excitesun.com.pl

Poznań
Jolanta Bajerlein
Tel: 506 18 45 37
e-mail: Poznan@excitesun.com.pl

Warszawa
Robert Skwarek
Tel: 506 18 45 31
e-mail: Warszawa@excitesun.com.pl

Katowice
Barbara Szendzielorz
Tel: 506 18 45 30
e-mail: barbara.szendzielorz@excitesun.com.pl














Przedstawiciel handlowy
CROCS, Daniel Hechter,
H·I·S, Excite, NoEnd Sun:


Warszawa
Wakat poszukiwany przedstawiciel handlowy - aplikacja na stronie głównej
Tel: 503 993 121
e-mail:

Przedstawiciel medyczny soczewki
kontaktowe ZEISS:



Warszawa
Marcel Kozyro
Tel: 510 133 888
e-mail: marcel@excitesun.com.pl

Autoryzowane hurtownie:

Białystok Oftal-hurt
Tel: (85) 678 50 83

Jelenia Góra
Andrzej Osiński
Tel: (75) 646 07 77

Kalisz
Gaja
Tel: (62) 768 35 45

Kamieniec Ząbkowicki
Bey
Tel: (74) 817 44 44

Kraków
Serv Optic
Tel: (12) 659 10 10
www: Serv Optic

Kraków
Optikos
Tel: (12) 656 27 69

Kutno
Wens
Tel: (24) 254 66 83
www: Wens

Lublin
Vis Abra
Tel: (81) 747 55 35

Legnica
ATS
Tel: (71) 722 03 70
www: ATS

Poznań
HAYNE
Tel: (61) 841 02 05
www: HAYNE

Poznań
Jacek Rychlik
Tel: (61) 842 01 89

Rzeszów
Optylux
Tel: (17) 850 55 11

Warszawa
Stygma
Tel: (22) 813 43 85

Warszawa
Optykron
Tel: (22) 675 06 19

Wrocław
Adam Smolarek
Tel: (71) 330 06 56

Home | Promocje | Oprawy Excite | Oprawy i okulary | Soczewki i płyny | Futerały | Kontakt