facebook

RODZINA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Partnerzy


eXcite eXcite

Oprawy z kolekcji Excite stanowią harmonijne połączenie kreatywności i perfekcji. Są zgodne z najnowszymi trendami w modzie, ale jednocześnie na tyle niezobowiązujące i swobodne, że kojarzą się z wolnym czasem, z przyjemnymi chwilami spędzonymi z rodziną i przyjaciółmi. Nie ma w tych okularach cienia pretensjonalności ani snobizmu, wręcz przeciwnie, są tak komfortowe i zwyczajne, że nie oprze im się ten kto ceni naturalność i swobodę w każdej dziedzinie życia.Prostota designu, perfekcja wykonania, maksymalny komfort oraz ciekawa kolorystyka zdecydowały o wysokiej jakości tych opraw.

Geniusz reprezentuje punkt styczny między intuicją i technologią. To właśnie z tego spotkania narodził się Genium, pierwszy na świecie biokompatybilny metal wysokiej technologii. Dzięki zupełnej nieobecności niklu, kompatybilności i tolerancji epidermicznej, potwierdzonej przez Instytut Fraunhofer (DIN Standard 10993 zgodnie z normami ISO Standard), reprezentuje on prawdziwy geniusz. To także wielka rewolucja w świecie metali ultralekkich.

Genium istotnie jest odporny na korozję i zachowuje optymalną elastyczność oraz doskonałą równowagę. Dzięki tej wyjątkowej charakterystyce, stanie się absolutnym punktem odniesienia dla coraz szerszego odbiorcy, czego nigdy przedtem nie udało się osiągnąć. Genium nie jest tylko synonimem funkcjonalności. W rzeczywistości wyznacza on nowe trendy w świecie wzornictwa przemysłowego.

Prawie niewidoczny, prawie niewyczuwalny, daje się formować jak za sprawą magii i bez ograniczeń, aż do grubości minimalnej. Genialny ponieważ jest w stanie zaoferować wielorakie korzyści wszystkim segmentom użytkowników. Osoby cierpiące na alergię wybiorą go ponieważ jest totalnie antyalergiczny, bezniklowy. Szeroki odbiorca i optycy docenią go ponieważ jest zrobiony ze specjalnego stopu antykorozyjnego, który jest bardzo zwarty. Z tego względu wyniki testów wykazały odporność na rozciąganie 2200 N/mm2 metali aktualnie używanych w optyce. Należy dorzucić jeszcze wyjątkową elastyczność i sprężystość, tak samo jak lekkość porównywalną do piórka. Nie zapominajmy też o wyjątkowej stabilności formy, gwarantowanej przez system Memory-Effekt. Ultralekki, ulrtagenialny - nowy znak czasów, od Allison dla optyki, najwyższą wartość ze wszystkich innych.

Home | Promocje | Oprawy Excite | Oprawy i okulary | Soczewki i płyny | Futerały | Kontakt