facebook

RODZINA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

PartnerzyFirma Expert Krak jest wyłącznym dystrybutorem firmy Zeiss.


Zeiss

Pobierz katalog Zeiss

Pobierz tabelę przeliczeniową dla soczewek torycznych

Excite Przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne z kolekcji EXCITE, ExciteSun i ExciteSun Prestige najlepiej opisują takie przymiotniki jak: lekkie, eleganckie, luksusowe. Są duże, ale ta obszerność nie oznacza bynajmniej większego ciężaru - okulary są lekkie i komfortowe w noszeniu. Dyskretne linie zaprojektowane przez włoskich projektantów podkreślają zarys twarzy a soczewki eksponują tajemniczość i czar spojrzenia.

Okulary mają na zausznikach połyskujące logo, które wspaniale rozświetlają całość. Mają ekspresywne kształty, a mocne kolory kierują spojrzenie w stronę okularów, przez które widać i które widać. Nadążając za najnowszymi trendami mody, już od początku września 2013 dostępna będzie zupełnie nowa kolekcja okularów przeciwsłonecznych ExciteSun Prestige z kamieniami Swarovskiego.

Są modne, zgodne z najnowszymi trendami w modzie, ale jednocześnie na tyle niezobowiązujące i swobodne, że kojarzą się z wolnym czasem, z aktywnym życiem, z wypoczynkiem, z przyjemnymi chwilami spędzonymi z rodziną i przyjaciółmi. Nie ma w tych okularach cienia pretensjonalności ani snobizmu, wręcz przeciwnie, są tak komfortowe i zwyczajne, że nie oprze im się ten, kto ceni naturalność i swobodę w każdej dziedzinie życia.

Trzeba wspomnieć również o materiale wykorzystanym do produkcji soczewek. Gruby wielowarstwowy polikarbonat sprawia, że plastikowe szkła są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne a utwardzenie krzemionkowe daje odporność na zarysowania. Ponadto szkła polikarbonatowe absorbują UV400 w 100%.

Excite korekcja to lekkość i wytrzymałość. Co je szczególnie wyróżnia to wykorzystanie z antyalergicznego materiału. Osoby cierpiące na alergie wybiorą tą oprawkę ponieważ jest bez niklu. Szeroki odbiorca i optyk doceni również jej elastyczność, sprężystość oraz lekkość porównywalną do piórka. Firma Expert Krak Sp. z o.o. zapewnia pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na uproszczonych zasadach.

Prostota designu ExciteSun, perfekcja wykonania, maksymalny komfort oraz ciekawa kolorystyka zdecydowały o wysokiej jakości tych opraw i ich niewątpliwym sukcesie na rynku okularowym.


eXcite

eXcite przeciwsłoneczne eXcite przeciwsłoneczne eXcite przeciwsłoneczne

Home | Promocje | Oprawy Excite | Oprawy i okulary | Soczewki i płyny | Futerały | Kontakt