facebook

RODZINA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Partnerzy


Producent marki, Castellani został założony 1 lutego 1967 roku w Domegge di Cadore, ojczyźnie doskonałych rzemieślników w północnych Włoszech.

Jego celem była produkcja zauszników, frontów oprawek, mostków, różnych małych metalowych części, dekoracji, produktów na specjalne zamówienie. Przedsiębiorstwo rozwijało się w szybkim tempie i rozszerzało swoją działalność rozpoczynając projektowanie własnych metalowych optycznych oprawek i okularów przeciwsłonecznych stając się fabryką-producentem w roku 2000: Castellani Srl.

Firma prowadzi dystrybucję swoich produktów poprzez własną sieć sprzedaży osiągając doskonałe wyniki na włoskim rynku z takimi markami jak NO END oraz GIORNI. Strategia marketingowa firmy jest także zorientowana na zagraniczne rynki gdzie Castellani Srl z powodzeniem i systematycznie poszerza swój krąg odbiorców oraz dystrybutorów. Castellani jest znany ze swojej elastyczności w kreowaniu stylów i całych kolekcji w odpowiedzi na oczekiwania klientów w celu zaspokojenia potrzeb różnych światowych gustów oraz stylów. Castellani dodaje do każdej oprawki No End certyfikat nr 219.107V gwarantujący ich 100% wykonanie we Włoszech. Każda para jest dostarczana do klienta z numerowaną gwarancją autentyczności którą finalny nabywca może potwierdzić telefonicznie z każdego miejsca na świecie. W branży, Castellani Srl może być pierwszą firmą oferującą Certyfikat Autentyczności.Home | Promocje | Oprawy Excite | Oprawy i okulary | Soczewki i płyny | Futerały | Kontakt